Kurumsal

Bi Salkım Bozcaada Hotel
KURUMSAL

Bi’Salkım Biz

Profesyonel iş hayatına başladığım ilk günden bu yana işimi büyük bir sevgi ve özveri ile yaptım. Evet. Viyana’da aldığım ekonomi ve mühendislik eğitimim ile kariyerime kariyer, başarıma başarı kattım. Lakin, aklımın ve gönlümün sesine şimdi adım atmaya başladım. Çok heyecanlıyım. Assos’ ta aldığım ilk nefesimle, Troia’ nın tarihinde büyümüşlüğümle Bozcaada’ya hayalimi uçurmaya geldim.

Günün birinde durmak, sorgulamak; tüketen hayattan, kalabalıklardan, sembollerden, göz yoran ışıklardan, derinliği olmayan, karmaşık, fazla olan her şeyden kendini koparıp en yalına, en sadeye, samimiye bağlanmak kolay değil elbet. Ama gerek. ‘’yap-boz-tekrar yap-düzelt-geliştir-kusursuz hale getir’’ döngüsüne kısa bir mola veya uzun, upuzun bir mola gerek.

Güneşin üstüne doğması gerek, saçlarının minik rüzgârlar ile karışması ve umursanmaması gerek. Dibine dibine nefes alman gerek. Geleneklerine sahip çıkan fakat aynı olmayan, ruhu olan, yaşayan, sizinle usul usul konuşan Bi’ salkım Bozcaada’yı inşa ettik… Misafirliğinize sunuyorum. Ada’nın kafelerine, limanına, restoranlarına yürüme mesafesinde, ada standartlarının çok üzerinde olan oda genişliğinde, yalın ayak özgürlüğü bahçemizle, cömert ege ikliminden gelen enfes kahvaltımız ve akşamüstü meşhur sakızlı kurabiye yanında çayımız, kahvemizle tanışmaya, yeni dostluklar kurmaya bekliyoruz..

Size En İyi İmkanlarımızı Sunuyoruz

Sizi daha da rahat ettirmek için alanımızda en iyisi olmaya çalışıyoruz.

Rezervasyon


Müşterilerimizden Yorumlar

Size Dönelim!

İletişim numaranızı bırakın biz size dönelim