Feribot Sefer Durumları


Gestaş Duyurular
Martı

DUYURULAR

Bulut
Generic placeholder image
Çanakkale Boğaz Hattı, Bozcaada ve Gökçeada Hatlarını Kullanacak Yolcularımızın Dikkatine!

02.10.2023 Pazartesi günü itibariyle Çanakkale Boğaz hatları, Geyikli-Bozcaada ve Kabatepe-Gökçeada hatlarında tarife değişikliği bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgiye https://www.gdu.com.tr/sefer-tarifeleri kısmından veya mobil uygulamamızın ''sefer saatleri'' bölümünden ulaşabilirsiniz.

Generic placeholder image
İptal/Ek Sefer Bilgisi

- 02.10.2023 Pazartesi (bugün) Boğaz hatlarında seferlerimiz an itibariyle, Çanakkale-Eceabat, Çanakkale-Kilitbahir ve  Lapseki-Gelibolu hatları tarifeye uygun olarak devam etmektedir. 

- Bozcaada dönüş rezervasyonlarımız 12 Eylül 2023 tarihi itibariyle sona ermiştir. Bozcaada'dan dönüşler sıra usulü gerçekleşmektedir.

- İptal/ek sefer bilgileri ve daha fazlası için lütfen 444 0 752 GESTAŞ İletişim Merkezini arayınız. Sefer tarifeleri için: https://www.gdu.com.tr/gduonline/sefer-tarifeleri 

İyi yolculuklar dileriz.

Generic placeholder image
Boğaz Hattı'nda biletini online al, kredi kartıyla öde

Gestaş Açığa Bilet hizmetiyle, Çanakkale-Kilitbahir, Çanakkale-Eceabat ve Lapseki-Gelibolu hatlarında biletinizi online olarak kredi kartıyla satın alabilir, 30 gün içerisinde kullanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken online.gdu.com.tr internet sitesine girerek üyelik oluşturmak. Üyelik oluşturduktan sonra birkaç adımda bilet alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açığa bilet satın almak için: https://online.gdu.com.tr/giris

Açığa bilet kuralları için: https://online.gdu.com.tr/online-bilet-kurallari

Ayrıntılı bilgi ve teknik destek için: 444 0 752

Bulut
Bulut