Feribot Sefer Durumları


Gestaş Duyurular
Martı

DUYURULAR

Bulut
Generic placeholder image
İptal/Ek Sefer Bilgisi

- 26.05.2022 Perşembe (bugün) Narlı-Adalar Hattı'nda, Narlı Köy içi ve iskele mevkinde bulunan yollarda asfaltlama çalışması yapılacağından dolayı, bir gün süre ile geçici olarak seferlerimiz yapılamayacaktır.

- Boğaz hatlarında (Çanakkale-Eceabat, Çanakkale-Kilitbahir, Gelibolu-Lapseki) yoğunluk olması durumlarında seferler saatsiz olarak yapılmaktadır.

- İptal/ek sefer bilgileri ve daha fazlası için lütfen 444 0 752 GESTAŞ İletişim Merkezini arayınız. Sefer tarifeleri için: https://www.gdu.com.tr/gduonline/sefer-tarifeleri

İyi yolculuklar dileriz.

Generic placeholder image
Geyikli-Bozcaada Hattı'nı Kullanacak Yolcularımızın Dikkatine!

03-04-05 Haziran 2022 tarihleri arasında Geyikli-Bozcaada hattında sefer tarifesinde değişiklik söz konusudur. Ayrıntılı bilgiye https://www.gdu.com.tr/sefer-tarifeleri kısmından veya mobil uygulamamızın ''sefer saatleri'' bölümünden ulaşabilirsiniz.

Generic placeholder image
Güney Marmara Hattı Adakartlılara adalar arası seyahat 11 TL

Adalar arasında seyahat eden Adakartlı yolcularımız, artık 15 TL yerine 11 TL ödeyecek. Bunun için tek yapmanız gereken, Avşa-Marmara-Ekinlik iskelelerimizde bulunan iade noktalarına Gestcard Ada kartınızı okutmanız. Böylelikle seyahatiniz sonunda 4 TL tutarındaki ücret indirimi kartınıza geri yüklenecektir.

Generic placeholder image
Boğaz Hattı'nda biletini online al, kredi kartıyla öde

Gestaş Açığa Bilet hizmetiyle, Çanakkale-Kilitbahir, Çanakkale-Eceabat ve Lapseki-Gelibolu hatlarında biletinizi online olarak kredi kartıyla satın alabilir, 30 gün içerisinde kullanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken online.gdu.com.tr internet sitesine girerek üyelik oluşturmak. Üyelik oluşturduktan sonra birkaç adımda bilet alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açığa bilet satın almak için: https://online.gdu.com.tr/giris

Açığa bilet kuralları için: https://online.gdu.com.tr/online-bilet-kurallari

Ayrıntılı bilgi ve teknik destek için: 444 0 752

Bulut
Bulut