Feribot Sefer Durumları


Gestaş Duyurular
Martı

DUYURULAR

Bulut
Generic placeholder image
İptal/Ek Sefer Bilgisi

- 04.12.2022 Pazar (bugün) Boğaz hatlarında seferlerimiz an itibariyle Çanakkale-Kilitbahir ve Çanakkale-Eceabat hatları tarifeye uygun, Lapseki-Gelibolu hattı saatsiz olarak devam etmektedir.

- İptal/ek sefer bilgileri ve daha fazlası için lütfen 444 0 752 GESTAŞ İletişim Merkezini arayınız. Sefer tarifeleri için: https://www.gdu.com.tr/gduonline/sefer-tarifeleri 

İyi yolculuklar dileriz.

Generic placeholder image
Boğaz Hattı'nda biletini online al, kredi kartıyla öde

Gestaş Açığa Bilet hizmetiyle, Çanakkale-Kilitbahir, Çanakkale-Eceabat ve Lapseki-Gelibolu hatlarında biletinizi online olarak kredi kartıyla satın alabilir, 30 gün içerisinde kullanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken online.gdu.com.tr internet sitesine girerek üyelik oluşturmak. Üyelik oluşturduktan sonra birkaç adımda bilet alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açığa bilet satın almak için: https://online.gdu.com.tr/giris

Açığa bilet kuralları için: https://online.gdu.com.tr/online-bilet-kurallari

Ayrıntılı bilgi ve teknik destek için: 444 0 752

Generic placeholder image
Gestcard Öğrenci Kart sahiplerinin dikkatine!

Gestcard öğrenci kartlarının güncelleme işlemleri 14 Kasım 2022 tarihi itibariyle sona ermiştir. Güncelleme işlemini gerçekleştirmemiş yolcularımız, https://bireysel.gdu.com.tr/panel/auth/login adresinden üye olarak güncelleme işlemlerini kısa sürede yaparak Gestcardın indirimli geçiş imkânlarından yararlanmaya devam edebilmektedirler.

Bulut
Bulut